Klára Dlabolová (www.zarostlenehty.com)

*** pedikúra, ortonyxie, podologie ***

  TOPlist

Spolupracujeme:

Doporučujeme:

Striplac

Poděkování:

Jak psát web

(Klára Dlabolová)
Denně v Centru péče o nohy a tělo ošetřujeme hodně klientů se zarostlými nehty. Někdy, pokud se jedná o jednoduchý případ, je vše vyřešeno téměř během návštěvy. U komplikovanějších případů mívá hojení dlouhodobější průběh. Nicméně, ve všech případech bývá na konci zahojený palec a spokojený klient. Zde jsou příběhy některých z nich:

...

Paní Pavlína

Se zarůstajícími nehty jsem se potýkala téměř 20 let. Nehty mi zarůstaly na obou palcích, 2x jsem si je nechala chirurgicky strhnout a na pravé noze jsem dokonce podstoupila plastickou operaci nehtového valu.

Každý druhý měsíc jsem docházela na pedikúru, kde mi byly nehty různě vystříhávány, aby se ulevilo od bolesti. Výsledkem byl bohužel akorát zánět a deformace nehtu. Musím dodat, že trpím celiakií a trápí mě ekzém. V těhotenství se situace s nehty ještě zhoršila a tak jsem začala hledat pomoc. Doslechla jsem se o Centru péče o nohy a tělo a v březnu 2016 jsem se odhodlala k první návštěvě.

Během prvních pár návštěv jsem byla hodně skeptická, protože mi doposud nikdo nedokázal pomoci. Náprava nehtu ještě nějaký čas pokračovala, ale já už netrpěla bolestmi.

(Klára Dlabolová)
První návštěvy paní Jany u nás v Centru byly jistě bolestivé a tak jsem nehet ošetřovala pouze tamponádou a mřížkou Hydrotul.

Po pár týdnech jsem nasadila šponu Podofix a ještě později, když už nehet trochu odrostl, jsem nasadila rovnátko Ross Fraser. Při každé návštěvě jsem pořídila fotografie, ze kterých je patrné, že palec už je téměř zahojený. Mám z této práce velkou radost.

...

Paní Renata

Již několik let jsem trpěla zarůstáním nehtů a tím i nepředstavitelnými bolestmi. Každý mi radil, ať si nechám nehty strhnout na chirurgii, ale toho jsem se bála.

V televizi je spousta reklam, jak si přilepit protézu, jakou používat pastu na zuby, ale o zarůstajícím nehtu nic. Jednou za mnou přišla moje známá a ukázala mi na nohou rovnátka. V životě jsem o tom neslyšela a popravdě jsem tomu ani nevěřila, že by mi mohlo něco takového pomoct.

Dostala jsem od ní kontakt na podologii, na paní Kláru Dlabolovou, které chci tímto moc a moc poděkovat. Mám na nohou dvě rovnátka chodím k ní již 10 měsíců, nehty mi nezarůstají a, já netrpím bolestmi.

...