Klára Dlabolová (www.zarostlenehty.com)

*** pedikúra, ortonyxie, podologie ***

  TOPlist

Spolupracujeme:

Doporučujeme:

Striplac

Poděkování:

Jak psát web

Kdo jsem?

Jmenuji se Klára Dlabolová, narodila jsem se ve znamení Panny a pocházím z východních Čech.

Po absolvování střední zdravotnické školy jsem působila dlouhý čas jako zdravotní sestra na hemodialýze a ve stomatologii, nejprve ve statním (FN H. Králové, IKE+M) a později i v soukromých zařízeních (Fresenius Medical Care, 3DK – dentální klinika). Zkušenosti v zahraničí jsem získávala nejprve ve Velké Británii (2004–2005) a posléze v severním Irsku (2006–2007).

V letech 2009–2011 jsem absolvovala specializované studium při zaměstnání (PSS ARIP), které jsem úspěšně zakončila atestační zkouškou (obor kardiologie, eliminační metody krve, anestezie).

Pedikúře a problematice zarostlých nehtů se věnuji od r. 2013, po ukončení rekvalifikačních kurzů „Přístrojová pedikúra“ a „Ortonyxie“ v Centru péče o nohy a tělo (J.Fešar).

V roce 2014 jsem absolvovala certifikovaný kurz pro všeobecné sestry v podiatrii, v IKE+M Praha. Své znalosti se snažím zdokonalovat po teoretické i praktické stránce a dále předávat jako lektor při kurzech přístrojové pedikúry.

Svůj volný čas se snažím spravedlivě rozdělit mezi své dvě děti, Vítka a Verunku.

Zajímám se o cizí jazyky (aktivně angličtinu a norštinu), ráda si přečtu pěknou knihu či vyrazím na výlet (pěšky nebo na koloběžce) po vlastech českých. O lásce k dobrému vínu se není třeba rozepisovat :)